حريم خصوصي

 كليه اطلاعات ارائه شده توسط بازديد كنندگان شامل نام، مشخصات و پست الكترونيكي كه از هر طريق ممكن شامل و نه محدود به فرمهاي سايت يا فايلهاي ارسالي يا نامه هاي الكترونيكي ارسال شده يا توسط مكانيزمهاي خودكار وب سايت جمع آوري شوند به نحوي كه جزو اطلاعات شخصي مشتريان حساب شود حريم بازديد كننده محسوب شده و از اين رويه مطابعت مي نمايد.

در صورت تمايل بازديد كننده به دريافت اطلاعات يا خدمات ، اطلاعات خصوصي خود نظير نام، نام خوانوادگي، آدرس پست الكترونيكي ، تلفن ، آدرس پستي و هرگونه مشخصات خصوصي ديگر كه از طريق آن بازديد كننده قابل شناسايي ، تاييد و رديابي باشد را توسط فرمهاي مخصوص يا ساير روشها در اختيار سايت قرار داده تا فقط جهت ارسال پاسخ مناسب يا انجام درخواست مشتري مورد استفاده قرار گيرد.

در هر بازديد از صفحات سايت اطلاعات عمومي بازديد كننده بطور خودكار از طريق مرورگر يا هر روش خود كار ديگر استخراج مي گردد. دامنه اين اطلاعات شامل نحوه جستجو، نرم افزارهاي مورد استفاده ، مشخصات مرورگر، كشور مبدا ، كلمات كليدي جستجو ، آدرس ارتباط (IP) و نظاير آن مي گردد و فقط جهت مصارف آماري و استخراج اطلاعات به نحوي كه امكان رديابي بازيد كننده خاص و بطور اختصاصي امكان پذير نباشد مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

حق حفظ و استفاده نا محدود از كليه اطلاعات جمع آوري شده شامل اطلاعات خصوصي و عمومي بازديد كنندگان در چهار چوب اين رويه براي گروه ريزسامانه‌هاي نماديس محفوظ مي باشد.

گروه ريزسامانه‌هاي نماديس از اطلاعات شخصي جمع آوري شده اعم از خصوصي يا عمومي جهت انجام تبليغات الكترونيكي مستقيم براي شخص بازديد كننده استفاده نخواهد نمود.

اين رويه فقط شامل سايت http://www.namadis.com شده و كليه پيوندهاي مرتبط به اين سايت و يا متعلق به شركت از شمول آن خارج مي‌باشند. بازديد كننده شخصاً در هنگام بازديد از هر يك از پيوندها موظف به كسب اطلاعات در ارتباط با رويه‌هاي سايت مورد نظر مي‌باشد.

شركت در جمع آوري اطلاعات بازيدكنندگان نهايت دقت و رعايت اصول امنيتي را در حد توان خود خواهد نمود ولي در هيچ يك از موارد تضمين يا تعهدي در قبال اطلاعات نشت كرده يا ربوده شده در هنگام ارسال يا نگهداري در سيستم توسط افراد و روشهاي غير مجاز را نخواهد نمود.

در صورت مشاهده موارد امنيتي نظير اخلال ، سعي در نفوذ غير مجاز، عدم رعايت قوانين يا رويه هاي سايت و نظاير آن يا درخواست مراجع قانوني كليه اطلاعات جمع آوري شده مرتبط از پوشش اين رويه خارج، و بلافاصله جهت پيگيري در اختيار مراجع ذي صلاح قرار خواهد گرفت.

گروه ريزسامانه‌هاي نماديس تحت هيچ شرايط نسبت به فروش يا واگذاري اطلاعات اختصاصي جمع آوري شده در ارتباط با بازديدكنندگان به اشخاص ثالث اقدام نخواهد نمود.

در صورت وجود هرگونه سوال در ارتباط با اين رويه خواهشمند است با آدرس پست الكترونيكي request@namadis.com مكاتبه نماييد.

 


محدوده مسئوليت

اين سايت در قبال مطالب ، نرم افزار ها ، فرمها ، تصاوير و بطور كلي محتويات سايت از هر نوع و به هر شكل پويا يا ايستا هيچگونه تعهد يا تضميني از نظر كيفيت عملكرد يا صحت مطالب در قبال بازديدكنندگان و مشتريان نداشته و بازديد كننده با مسئوليت خود اقدام به مطالعه ، بازديد يا اجراي آنها خواهد نمود.

كليه پيوندها ، علائم و اسامي بكار رفته متعلق به اشخاص ثالث و سايتهاي ديگر تنها به منظور اطلاع رساني يا رجوع به مالك اصلي آنها بكار رفته و حقوق اين اسامي براي ثبت كنندگان آنها محفوظ است. اين شركت هيچگونه ادعايي در ارتباط با نمايندگي ، كارگزاري يا همكاري تجاري (در غير از موارد تصريح شده و فقط مطابق آنچه اعلام شده) با آنها را نداشته و در هر صورت مسئوليت ناشي از عدم عمل به تعهدات يا كيفيت خدمات آنها را بر عهده نخواهد داشت.

كليه مطالب منتشره ، محتويات سايت و پيوندها موجود با توجه به حد اكثر توانايي و امكانات تحقيقاتي سايت در زمان انتشار كامل و صحيح مي باشد و نهايت كوشش در بروز رساندن اين اطلاعات بكار گرفته خواهد شد، ليكن با توجه به اختيار سايتها در تغيير مطالب يا رويه هاي خود در هر زمان و بدون اعلان قبلي تضميني در اين خصوص ارائه نخواهد شد.

بازديد كننده در هر بازديد موظف به كسب اطلاعات از تغييرات حاصل شده در هر يك از رويه هاي سايت و شرايط و تعهدات مربوط به بازديد از سايت و هريك از خدمات مي باشد. ادامه بازديد ، مراجعه مجدد و هرگونه استفاده از مطالب و خدمات به منزله پذيرش اين مفاد و تغييرات آنها تلقي خواهد شد. ليكن عدم كسب آگاهي توسط بازديد كننده موجب رفع مسئوليتهاي ناشي از اين مفاد نخواهد بود.

لطفا در صورت ترديد در مفاد شرايط و تعهدات يا وجود هرگونه سوال در ارتباط با رويه ها و مطالب سايت با پست الكترونيكي support@namadis.com مكاتبه نماييد.

 

 


راهنمايي استفاده از سايت

اين پايگاه اينترنتي بگونه‌اي طراحي شده است كه براي تمامي كاربران آن قابل استفاده باشد. براي مشاهده اين وب سايت بهتر است از اينترنت اكسپلورر نسخه 5 به بالا استفاده نمائيد و همچنين ريزنگاري صفحه نمايش از 600*800 به بالا باشد. ولي براي استفاده در حالت بهينه پيشنهاد مي‌شود از نسخه 6 اينترنت اكسپلورر و صفحه نمايش 768*1024 استقاده گردد.

براي نمايش صيحيح حروف فارسي و متن‌ها توصيه مي‌شود از نسخه 6 و يا بالاتر اينترنت اكسپلورر استفاده شود، گرچه با نسخه 5.5 نيز مشكلي وجود نخواهد داشت.

چنانچه از ويندوز 2000 استفاده مي‌كنيد براي نمايش صحيح حروف فارسي (بويژه حرف ي) مي‌بايست Service Pack 4 را نصب كرده باشيد.

در مرورگر Mozilla FireFox بعلت عدم هماهنگي با فريم‌هاي اينترنت اكسپلورر، ممكن است بعضي از فواصل در اندازه واقعي خودشان نمايش نيابند.

 


نقشه سايت

 

 


ارتباط با ما

براي برقراري ارتباط و انتقال نظرات، انتقادات، پيشنهادات با گروه ريزسامانه‌هاي نماديس مي‌توانيد با پست الكترونيكي request@namadis.com ارتباط برقرار نمائيد.

همچنين از طريق شماره تلفن‌هاي 88314945 - 88305220 (021) مي‌توانيد تماس تلفني برقرار نمائيد.