مكانيزه نمودن فعاليت‌هاي آموزشگاه از چندين فرآيند زنجيره‌اي تشكيل شده است، ارائه سيستم نرم‌افزاري سامانه يك حلقه از اين زنجيره و البته مهمترين قسمت آن بوده است. براي تكميل اين زنجيره، اين شركت خدمات تكميلي ذكر شده را تنها به دارندگان نسخه‌هاي سامانه ارائه مي‌كند. تمامي اين خدمات اختياري بوده و براي اجراء سامانه وجود آنها ضروري نيست.

همچنين براي برطرف نمودن ساير نياز‌هاي رايانه‌اي مؤسسه شما، اين شركت خدمات مافوق برنامه‌اي نيز ارائه مي‌كند كه آنها نيز  ذكر شده‌اند.

 

راه‌‌اندازي سرويس ارتباط از راه دور

توسط اين سرويس قادر خواهيد بود توسط نرم‌افزار سامانه به كامپيوتر آموزشگاه متصل شويد و آخرين وضعيت آموزشگاه خود را مشاهده نمائيد. اين سرويس بصورت پيش‌فرض درون نرم‌افزار سامانه قرار دارد و براي براي برقراري ارتباط مي‌بايست در آموزشگاه نيز بسترسازي لازم انجام پذيرد و Server و ساير اجزاء مورد نياز نصب و راه‌اندازي شود.

 

راه‌‌اندازي سايت داخلي مؤسسه

مقدار زيادي از وقت كارمندان صرف پاسخ به پرسش‌هاي تكراري مي‌شود، با راه‌اندازي سايت داخلي آموزشگاه، هنرجويان از منزل مي‌توانند مستقيماً به سايت آموزشگاه متصل شوند. از اين طريق نه تنها مي‌توانيد پاسخ سئوالات هنرجويان را بدهيد بلكه مي‌توانيد ساير خدمات مانند نتايج آزمونها، قوانين جديد، پيشنهادات و انتقادات، فعاليت‌هاي تبليغاتي و ... را ارائه دهيد.

همچنين هر هنرجو مي‌تواند توسط اسم رمز خود اطلاعات مربوط به خود و وضعيت و كاركرد خود را مشاهده كند.

 

سرويس‌هاي اينترنت

از طريق اين سرويس مي‌توانيد از طريق اينترنت فعاليت‌هاي خود را گسترش دهيد و علاوه بر انجام تمامي موارد گفته شده در گزينه قبل، مي‌توانيد خدماتي كه تنها از طريق اينترنت قابل اجراء هستند، مانند ايجاد گروه‌هاي خبري، ارسال خبرنامه آموزشگاه، گسترش فعاليت‌هاي تبليغاتي، ارتباط دوطرفه با هنرجويان و ... را ارائه دهيد. توسط اين سرويس تمامي پيش‌نيازهاي لازم براي فعاليت اينترنتي مانند تخصيص نام، اجاره فضا، طراحي سايت و ... در اختيار شما قرار مي‌گيرد.

 

ايجاد سرويس تلفن گويا

توسط اين سرويس نيز مي‌توانيد اطلاعات لازم را از طريق تلفني به اطلاع هنرجويان برسانيد.

 

توليد نرم‌افزار‌هاي خاص منظوره

اگر در فعاليت‌هاي مؤسسه و يا ديگر زمينه‌ها، نياز به نرم‌افزاري با كاربري ويژه‌ داشته باشد، مي‌توانيد با ما در اين زمينه مشاوره نمائيد.

 

طراحي، نصب و اجراي شبكه

از طريق شبكه داخلي مي‌توانيد دو يا چند كامپيوتر را به يكديگر متصل نمائيد، بدين ترتيب مي‌توانيد فايل‌ها و اطلاعات را بين كامپيوتر‌ها تبادل نمائيد، از دستگاه‌هاي جانبي مانند چاپگر، اسكنر و ... بصورت مشترك استفاده نمائيد، به هر كاربر يك هويت مخصوص اعطاء كنيد و دسترسي‌هاي وي را مديريت نمائيد و فوايد بسيار ديگر. همچنين اگر از نسخه تحت شبكه سامانه استفاده مي‌كنيد، استفاده از شبكه داخلي ضروري است.

طراحي و اجراي شبكه يك فرآيند تخصصي است و نياز به تحليل‌هاي پيچيده‌اي دارد، در زمينه طراحي، نصب و اجراي شبكه مي‌توانيد با ما مشاوره نمائيد.

 

عرضه تچهيزات شبكه

يكي از عوامل مهم در سرعت و پايداري شبكه داخلي، استفاده از تجهيزات مناسب و متناسب با شبكه است، كه علاوه بر كارايي از لحاظ قيمت نيز مناسب باشد. براي تهيه تجهيزات شبكه مي‌توانيد با ما مشاوره كنيد.

 

سرويس‌هاي مرتبط به سيستم عامل

نصب و ارتقاء سيستم‌عامل ويندوز با توجه به نوع عملكرد براي مقاصد ايستگاه‌هاي كاري و يا كامپيوتر‌هاي Server و هنچنين نصب و ارتقاء سرويس‌هاي لازم براي ايستگاه‌هاي كاري و دستگاه‌هاي Server.

 

سرويس پشتيباني دوره‌اي

كامپيوتر‌ها نيز مانند هر دستگاه ديگري دچار آسيب خواهند شد كه باعث ايجاد وقفه در فعاليت‌هاي شما خواهند گرديد. با استفاده از اين سرويس و عقد قرارداد، متخصصين ما با بازديد‌هاي دوره‌اي، ويروس‌يابي و رفع مشكلات احتمالي، پيش از وقوع آسيب از آن جلوگيري مي‌نمايند.