انتخاب ساعت

انتخاب ساعات عملي براي هنرجويان مطمئناً مهمترين قسمت كار آموزشگاه و سامانه است. براي استفاده سريع، آسان و مطمئن، گزينه‌هاي و توابع فراواني در قسمت انتخاب ساعت گنجانده شده است.

در شيوه انتخاب ساعت دقيقاً از همان شيوه رايج در آموزشگاه‌ها الگو برداري شده است تا كاربر در هنگام انتخاب ساعت احساس سردرگمي نكند. انتخاب هر جلسه براي هنرجو تنها با يك كليك صورت مي‌گيرد و برنامه كار ماهانه مربي بصورت كامل پيش روي شما خواهد بود و با يك دكمه مي‌توانيد برنامه كار مربيان مختلف ورق بزنيد و يا با فشار يك دكمه بين ماه‌هاي كاري مربي جابجا شويد.

در اين جدول روزها در سمت راست و ساعات كاري مربي در بالاي صفحه قرار دارند، تعطيلات با رنگ‌ها متمايزي نمايش مي‌يابند. براي انتخاب ساعت، تنها مي‌بايست بر روي يك ساعت خالي دوبار كليك كنيد تا جلسه هنرجو ثبت شود، جلسات ابتدا بصورت موقت هستند و پس از توافق با فشار يك دكمه مي‌توانيد همه آنها را بصورت فعال تبديل كنيد و يا حذف كنيد.

در اين جدول مي‌توانيد مرخصي و يا تعميرات مربي را ثبت كنيد و يا ساعت‌ها و يا روزهايي را از برنامه كاري مربي حذف كنيد. نام هر هنرجو بر روي جلسه‌اش نمايش مي‌يابد و حركت ماوس بر روي جدول اطلاعات تكميلي درباره هر جلسه در پايين صفحه نمايش مي‌يابد.

 

براي مشاهده تصوير كامل بر روي تصوير بالا كليك كنيد.

 

مشخصات كامل هنرجو با فشار يك دكمه نمايش خواهد يافت و شما علاوه بر مشخصات كامل وي، وضعيت مالي و سابقه پرداختي‌ها و جلسات وي را مشاهده خواهيد كرد. هنرجويان بدهكار در اين جدول با رنگ قرمز نمايش مي‌يابند تا از ديگر هنرجويان متمايز شوند.

در اين جدول مي‌توانيد وضعيت هر جلسه را مشخص كنيد و غيبت و يا انصرافي هنرجو  يا غيبت و تعميرات مربي را ثبت كنيد. هر جلسه داراي تعريف مالي مخصوص به خود است و نيازي نيست شما نگران محاسبات مالي مربوط به جلسات باشيد، اين محاسبات توسط سامانه انجام خواهد شد. براي پوشش به تمامي حالات پيش آمده سامانه داراي 9 نوع جلسه كاري مختلف مي‌باشد.

براي كاركرد راحت و سريع دكمه‌ها و گزينه‌هاي بسيار زيادي وجود دارند كه همه آنها با يك كليد قابل دسترسي هستند، توسط اين دكمه‌هاي مي‌توانيد بين هنرجويان جابجا شويد، جلسات موقت را فعال كنيد، جلسات موقت را حذف كنيد، از كاركرد ماهانه مربي گزارش تهيه كنيد، بين هنرجويان مختلف جابجا شويد، مشخصات يك جلسه را تغيير دهيد، براي برنامه كاري يادداشت برداري كنيد، چنانچه در ماه‌هاي ديگري هستيد به ماه جاري جابجا شويد، نمايش روزها را تغيير دهيد، تاخير و تقدم جلسات را ثبت كنيد، ‌براي مربي مستقيما تعيين شيفت كنيد، جلسات انتخاب شده براي هر هنرجو را مشاهده كنيد و ... .

با امكانات حيرت انگيز سامانه انتخاب جلسات بسيار سريع شده است و براي انتخاب 10 تا 14 جلسه براي هنرجو تنها زماني نزديك به 10 ثانيه صرف خواهد شد!

اما آنچه گفته شد تنها قسمتي از امكانات انتخاب ساعت سامانه بود. براي انتخاب سريع ‌تر، سامانه به مشخصه‌هاي گفته شده بسنده نكرده است و دو گزينه انتخاب هوشمند و گزينش هوشمند را در اختيار شما قرار داده است.

 

انتخاب هوشمند:

توسط اين گزينه مربيان بر اساس خالي‌ترين ساعات براي شما نمايش مي‌يابند و مي‌توانيد آنها را از فهرست مربيان انتخاب كنيد. در اين صفحه مي‌توانيد شرايطي را تعيين كنيد تا مربيان بر اساس اين شرايط نمايش بيابند.

 

اين شرايط شامل تاريخ، جنسيت، ساعت شروع و پايان و نوع خودرو مي‌باشد. مثلاً مي‌توانيد مربيان مردي كه خودروي آنها پرايد هستند را از تاريخ  1384/12/20 تا 1384/12/28 و از ساعت 16 به بعد بر اساس خالي‌ترين ساعات مشاهده كنيد.

استفاده از اين صفحه بسيار ساده است و تنها كافيست شرايط مدنظر خود را مشخص نمائيد تا سامانه مربيان را بر اساس خالي ترين ساعت نمايش دهد. با انتخاب هر مربي به برنامه كاري وي مي‌رويد و همزمان مي‌توانيد بين مربيان مختلف جابجا شويد. با استفاده از اين گزينه انتخاب مربي به ساده‌ترين حالت تبديل مي‌شود و نتايج شگفت‌انگيزي براي شما به همراه خواهد داشت!

 

گزينش هوشمند:

توسط گزينه انتخاب هوشمند شما به راحتي مي‌توانيد مربي مورد نظر را پيدا كنيد، اما سامانه به اين هم قانع نيست و گامي ديگر به جلو گذاشته است و زحمت انتخاب ساعت را از دوش شما برداشته است!

توسط گزينه گزينش هوشمند كه به صفحه انتخاب مربي چسبيده است، سامانه بهترين ساعات را بر اساس شرايط تعيين شده براي هنرجو انتخاب مي‌كند.

تنها كافيست تعداد جلسات، تاريخ و ساعت و نوع گزينش را تعيين كنيد تا سامانه با انتخاب بهترين ساعات ممكنه براي هنرجو، شما را وادار به تحسين كند!

همچنين مي‌توانيد انتخاب را با بيش از يك مربي انجام دهيد و حتي لازم نيست مربي انتخاب شده حتماً داراي خالي‌ترين ساعت باشد.

چنانچه شرايط تعيين شده بگونه‌اي باشد كه امكان انتخاب تعداد مشخص شده جلسات وجود نداشته باشد، سامانه اين موضوع و علت آن به اطلاع شما مي‌رسد تا شرايط را تغيير دهيد.

 

 

 

 

 

 


براي مشاهده صفحه كامل انتخاب و گزينش هوشمند بر روي اين  تصوير كليك كنيد.