41- پشتيباني از Microsoft SQL Server

نرم‌افزار SQL Server يكي از قويترين نرم‌افزارهاي پايگاه داده جهان است كه در بسياري از سازمان‌هاي بزرگ جهان استفاده مي‌شود. براي نگهداري مطمئن و انتقال سريع اطلاعات، سامانه از اين پايگاه داده نيز پشتيباني مي‌كند.


42- سرويس ارتباط از راه دور

يكي از ويژگي‌هاي پيشرفته سامانه پشتيباني از ارتباط با برنامه از راه دور مي‌باشد، توسط اين سرويس در هر كجا كه باشيد از طريق خطوط تلفن و يا ديگر خطوط ارتباطي، مي‌توانيد وضعيت آموزشگاه خود را بررسي نمائيد. مثلاً از طريق كامپيوتر منزل و يا توسط كامپيوتر همراه مي‌توانيد به كامپيوتر آموزشگاه متصل شويد و آخرين وضعيت آموزشگاه را بررسي نمائيد.


43- يادگيري آسان

طراحي و منطق برنامه و همچنين ظاهر گرافيكي و گوياي آن بگونه‌ايست كه يادگيري برنامه را بسيار آسان نموده است، بخصوص اينكه عملكرد برنامه شبيه‌سازي شده عملكرد روزانه آموزشگاه مي‌باشد، بنابراين شما از قبل با آن آشنايي داريد.


44- سرعت كار‌كرد برنامه

يكي از عوامل مهم، سرعت كار‌كرد برنامه مي‌باشد، بخصوص در زمان اوج فعاليت كاري اين سرعت نقش تعيين كننده‌اي پيدا مي‌كند. در طراحي سامانه به سرعت بعنوان يك عامل مهم نگاه ويژه‌اي شده است و تقسيم‌بندي منطقي قسمت‌هاي مختلف و قرار دادن عملكرد ويژه به كليدهاي صفحه كليد و ماوس و همچنين ايجاد كار‌كردهاي تركيبي صفحه‌كليد و ماوس با يكديگر، باعث گشته‌اند سرعت كار‌كرد برنامه بسيار زياد باشد و شما مي‌توانيد در كسري از ثانيه بين قسمت‌هاي مختلف برنامه جابجا شويد؛ مشخصات جديد وارد كنيد، حذف كنيد، انتخاب ساعت كنيد و ... .


45- عدم احتياج به سخت‌افزار پيشرفته

ساختار سامانه به گونه‌ايست كه براي اجراء ‌احتياج به كامپيوتري پيشرفته و قوي ندارد، گرچه كامپيوتر سريعتر باعث اجراي سريعتر برنامه مي‌گردد، ولي براي اجراي سامانه بر روي كامپيوتر‌هاي ضعيفتر نيز مشكلي وجود ندارد.


46- پايداري بالاي برنامه

يكي از فاكتورهاي مهم هر نرم‌افزاري پايداري در برابر خطاهاي ناگهاني است. در طراحي و توليد اين نرم‌افزار، علاوه بر تمهيدات پشتيبانگيري، تمامي اطلاعات وارد شده بصورت بلادرنگ در سيستم ذخيره مي‌شوند و در چند مرحله صحت اطلاعات بررسي مي‌شود، در نتيجه برنامه در برابر قطع ناگهاني و آسيب‌هاي احتمالي مصون مي‌باشد و احتمال از دست دادن اطلاعات تقريباً غير ممكن مي‌باشد.


47- اجراء بر روي تمامي ويندوزها

سامانه مي‌تواند بر روي تمامي ويندوز‌هاي 95، 98، me، 2000، XP فارسي نصب و اجراء شود و اجراي آن تنها به يك سيستم عامل خاص محدود نيست.


48- راهنماي كامل تصويري

براي يادگيري و استفاده كامل از برنامه، در قسمت راهنماي برنامه، تمامي اجزاء و قسمت‌هاي سامانه بطور كامل و گويا شرح داده شده است و با بيش از 400 تصوير و توضيحات مفصل يك مرجع كامل و آموزنده براي يادگيري و استفاده شما خواهد بود. 

 

< صفحه قبل   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11   صفحه بعد >